Ana sayfa

Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Kinheng kristal malzeme (Shanghai) Co., Ltd., sintilatörlerin Ar-Ge, büyüme, üretim, işleme ve ticareti ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Şirketin merkezi, sırasıyla Şanghay'da uluslararası satış şubesi ve Hebei Eyaletinde üretim üssü bulunan Pekin'de bulunuyor ve kendi kendine satın alınan fabrika 3500 metrekarelik bir alanı kaplıyor.Ana ürünler, iyi kabul edilen NaI(Tl)、CsI(Tl)、CsI(Na)、LYSO(Ce)、GAGG(Ce)、CWO、BGO bu tür tek kristaller, substratlar ve dedektörler vb. yurtiçinde ve yurtdışında ve radyasyon algılama, çevre izleme, jeolojik keşif, petrol günlüğü, nükleer tıp, güvenlik denetimi ve yüksek enerji fiziği vb.

Yılların gelişmesiyle, şirket şimdi Çin'deki en büyük ölçekli NaI (Tl) üreticisidir, 100 set NaI(Tl) büyütme fırını ile donatılmıştır ve 2L ve 4L NaI(Tl) gibi büyük boyutları sürdürülebilir bir şekilde sunabilir.Bu yıl Pekin merkezi, Ulusal Savunma için Devlet Bilim, Teknoloji ve Sanayi İdaresi, ÇHC ve Çin Ulusal Nükleer Şirketi (CNNC) tarafından ortaklaşa finanse edilen 550mm Çaplı NaI(Tl) dedektörünün bir Ar-Ge projesini üstlendi.Dahası, Czochralski büyütme yöntemimizle maksimum CsI(Tl) çapı 280 mm'ye ulaşabilir.Şu anda, daha yüksek ışık çıkışı, daha yüksek yoğunluk, daha iyi enerji çözünürlüğü, daha iyi tekdüzelik ve daha düşük düşüş genliği gibi birçok avantajı olan NaI(Tl) ve CsI(Tl) üreten Czochralski büyüme yöntemini kavrayan tek yerli şirketiz. Bridgman büyüme yöntemine kıyasla yüksek sıcaklık sayma oranı.Bu arada, Pekin merkezi aynı zamanda Çin Uluslararası İthalat Fuarı (CIIE) 2021 ve Pekin Kış Olimpiyatları 2022 için belirlenmiş tek NaI(Tl) tedarikçisidir.

Artık şirket, kristallerden bileşenlere, dedektörlere, PCB kartlarına kadar çeşitli boyutlarda çözümler sunabildiği gibi yüksek performanslı sintilatörler de sunabilmektedir.Şirket ayrıca, PMT+DMCA dedektörleri ve SiPM+DMCA dedektörleri vb. dahil olmak üzere dedektör modüllerini müşteri gereksinimlerine göre birleştirebilen dedektör Ar-Ge laboratuvarı kurmak için Kuzey Çin Elektrik Enerjisi Enstitüsü ile işbirliği yaptı.

 

                                                 Çin Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

                                                   

                       

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 1

Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Kinheng

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar